Dziękuję, że jesteś i dajesz mi siłę!

Tak, chcę Ci podziękować, że tu jesteś. Dwa lata temu, z drżeniem serca, oficjalnie pokazałam tę stronę światu. I wiesz, bez Ciebie i innych czytelniczek przygoda z blogowaniem nie byłaby tak piękna, a moje życie wyglądałoby zupełnie inaczej. Za to Ci właśnie dziękuję!

Magdapisze.pl – 14/02/2019

Pomysł bloga pojawił się w mojej głowie już dawno temu. Ba! Kiedyś kilka razy zaczynałam pisać, ale zapał nie trwał długo. Pracując w marketingu wciąż współpracowałam z blogerkami, które podziwiałam i doceniałam za to, co robią. W styczniu 2019 pracowałam z kilkoma w ramach dużego projektu i wtedy pojawiła się myśl, że może warto byłoby do tego wrócić. Tym razem tak na poważnie…

Zbiegło się to z realizacją marzenia o porzuceniu korporacji i założeniu własnej firmy. Chciałam zacząć coś zupełnie nowego, co byłoby nie tylko związane z marketingiem internetowym, ale i moją pasją. Z pisaniem. Kończyłam właśnie kurs, który miał mi pomóc w rozpoczęciu kariery copywritera, ale potrzebowałam porządnego portfolio. Blog wydawał się być idealnym rozwiązaniem. Szybko jednak zamienił się w coś więcej, niż tylko sposób na udokumentowanie umiejętności przed potencjalnymi klientami.

Przeczytaj także: JESTEM COPYWRITEREM, KOCHAM MOJĄ PRACĘ!

Połączenie pasji, rozwoju i… spełnienia!

Ten blog stał się miejscem, bez którego nie umiem żyć. Co więcej, sprawia, że wciąż się rozwijam i robię to, o czym zawsze tylko marzyłam. I tak, nieprzerwalnie wierzę, że niemożliwe jest możliwe!

Zastanawiasz się pewnie, o co mi właściwie chodzi? Ten blog sprawił, że:

 • uwierzyłam w siebie i swoje możliwości;
 • poznałam wiele wspaniałych kobiet;
 • mogę pomagać dziewczynom z całej Polski;
 • poruszam ważne tematy dające innym siłę;
 • rozwinęłam się jako copywriter;
 • tworzę zawodowo dużo ciekawych treści dla dużych marek (i nie, nie chodzi mi o kontrakty reklamowe na blogu, a działalność w ramach mojej firmy);
 • skończyłam studia podyplomowe z psychologii biznesu;
 • doradzam biznesowo małym firmom;
 • mam ochotę rozwijać się dalej w kierunku psychologii i kto wie, może kiedyś nawet rozpocznę takie studia;
 • dostałam szansę bycia dziennikarką w dużej redakcji;
 • czuję się silna, wystarczająco dobra i doceniona.

Niby to tylko jakiś niewielki, mało znaczący blog, ale dla mnie to miejsce, które zmieniło moje życie. Pozwoliło mi realizować marzenia, przekraczać granice i wspierać inne kobiety.

Dziękuję, że tu jesteś i czytasz ten wpis

Dlatego właśnie z całego serca dziękuję, że tu jesteś i czytasz ten wpis. Dajesz mi siłę, by każdego dnia rozwijać się, tworzyć i działać. Bez czytelniczek to wszystko nie miałoby tak wielkiego sensu!

Dziękuję za:

 • tysiące wejść na moją stronę;
 • wiadomości i rozmowy;
 • lajki i serduszka na FB;
 • obecność podczas poniedziałkowych spotkań przy kawie;
 • komentarze pod artykułami;
 • słowa wsparcia, gdy jest mi trudno;
 • wspólne żarty i wspólne łzy.

Dziękuję po prostu, że tu jesteś. Bez względu na to, czy aktywnie mnie wspierasz, czy po prostu czytasz od czasu do czasu to, co napisałam. Uwierz też, że każde wejście na bloga, każda wiadomość i każda reakcja pod postem na FB wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Czuję wtedy taką kobiecą solidarność, której często brakuje w tym zaganianym świecie.

Na koniec po raz kolejny chcę powtórzyć, że cholernie

dziękuję Ci za siłę, którą mi dajesz.

Chcę też podziękować Nieperfekcyjnej Mamie, czyli Ani Dydzik, która dała mi porządnego, motywacyjnego kopa. Blogerce, która bez zazdrości pomogła mi wejść w świat, który zmienił moje życie.

.

Przeczytaj także

Inne artykuły

Nie tylko wysoki iloraz inteligencji wpływa na powodzenie w...

Dlaczego niektórzy sprawniej radzą sobie w szkole, łatwiej odnoszą sukcesy i lepiej odnajdują się w środowisku rówieśników?

Angielski online z AllRight, czyli Julka zaczyna swoją przygodę

Znajomość języka angielskiego zdecydowanie ułatwia funkcjonowanie w dzisiejszym świecie. Obecnie jest to jedna z podstawowych umiejętności każdego z nas. Jak w takim razie zachęcić dziecko do tego, aby chciało rozwijać swoje kompetencje? Jedną z najlepszych metod jest oczywiście nauka przez zabawę!

Myśli samobójcze – jak rozpoznać sygnały ostrzegawcze?

Nie każda osoba, która ma myśli samobójcze podzieli się z nami swoim stanem. Co w takim razie powinno nas zaniepokoić? Jak rozpoznać sygnały ostrzegawcze?

DDD i DDA – co to znaczy?

DDD i DDA to skróty, które często pojawiają się w mediach, podczas rozmów ze znajomymi czy na spotkaniach z terapeutą. Chodzi tu o Dorosłe Dzieci z Rodzin Dysfunkcyjnych oraz Dorosłe Dzieci Alkoholików, czyli osoby dorastające w specyficznym, zaburzonym środowisku.

Alkoholizm – objawy, przyczyny i fazy alkoholizmu

Choroba alkoholowa, uzależnienie od alkoholu, alkoholizm. Bez względu na to, jak nazwiemy ten problem, jego istotą jest utrata kontroli nad ilością spożywanego alkoholu.

Fazy alkoholizmu – jak zachowuje się uzależniony od alkoholu?

Nikt nie staje się alkoholikiem z dnia na dzień, nie każda faza tego procesu jest też taka sama. Jakie zatem fazy alkoholizmu można wyróżnić? Posłużę się najczęściej stosowaną, 4-stopniową skalą, która obrazuje fazy alkoholizmu wg Jellinka.

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj