Świąteczny prezent dla Niego

O ile z prezentami dla dzieciaków idzie nam całkiem nieźle, o tyle schody pojawiają się w przypadku mężczyzn. Bo co właściwie mu kupić? Perfumy, bokserki z Mikołajem, a może kolejną parę niesamowitych… skarpet?

(W poście znajdują się linki afiliacyjne)

W tym roku mnie to ominie

Zapytasz pewnie: “ale jak to?”, a ja odpowiem: “tak po prostu”. W tym roku nie kupujemy sobie nic. Ja jemu, a on mnie. Pieniądze przeznaczone na gwiazdkowe podarki wydaliśmy na… Szlachetną Paczkę. Inni mają tak niewiele, że woleliśmy dorzucić kilka groszy więcej do paczki, którą robiliśmy w tym roku po raz piąty. Znam jednak dylemat prezentu dla faceta i wiem, że to wcale nie takie proste. No i budżet jest często ograniczony, bo przecież większą jego część wydajemy na nasze kochane bąbelki, a ich uśmiechami niestety zapłacić się nie da.

No dobra, przyznam się – chcemy zrobić sobie jeden, mały prezent. Taki wspólny, o którym myślimy już długo. Radiobudzik do sypialni. Oczywiście nie może być taki normalny, zwykły, musi mieć super moc (przynajmniej wg mojego męża)! Czatuję od dłuższego czasu na jakąś promocję, bo w tej cenie jakoś tak serce ściska. O takie cudo sobie wymarzył –> KLIK! (Mikołaju, jeśli to czytasz, to przynieś nam proszę taki budzik!)

Prezenty gwiazdkowe dla Niego

Nie podam Ci konkretnego przepisu, że masz kupić to i to. Wiesz dlaczego? Dlatego, że nie znam Twojego faceta. A prezent nie powinien być jakimś tam zakupem, tylko czymś fajnym, wybranym specjalnie dla danej osoby. Jeśli zależy Ci na Nim chociaż troszeczkę, to poszukaj czegoś, co sprawi mu radość. Niekoniecznie za miliony monet, ale z serca. Aby trochę ułatwić Ci to zadanie, podrzucam kilka linków z inspiracjami gwiazdkowymi.

Kup gadżet dla chłopca w środku

Jeśli Twój facet jara się nowinkami i ma w środku małego chłopca – postaw na fajny gadżet. Sam być może sobie tego nie kupi, chociaż będzie tęsknić i marzyć. Spraw mu radość i kup małego drona, fajne słuchawki, czytnik do ebooków, albo alkomat (przyda się po świętach :P).

Kliknij w link i zobacz inspiracje –> prezent dla gadżeciarza

Szczęśliwi czasu nie liczą, ale…

Podobno ludzie szczęśliwi czasu nie liczą, ale… możesz kupić facetowi zegarek i sprawić, by przestał się spóźniać! Klasyczny, stylowy lub nieco bardziej szałowy i sportowy. Wybór należy do Ciebie, ale większość facetów ucieszy się z zegarka. No i zakres cen szeroki, więc do wyboru do koloru!

Kliknij w link i zobacz inspiracje –> zegarek dla faceta

Smart co? Smartwatch!

Pamiętasz, jak opowiadałam Ci o moim genialnym elektronicznym zegarku? To już drugi smartwatch w moim życiu, pierwszy dostałam właśnie na gwiazdkę. Testuję to rozwiązanie od ponad 3 lat i z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że to świetny sprzęt. Zresztą, mężowi w tamtym roku podarowałam podobny i był baaardzo zadowolony.

Kliknij w link i zobacz inspiracje –> męski smartwatch

Praktycznie i nowocześnie – szczoteczka

No dobra, teraz głos rozsądku, czyli szczoteczka soniczna. Prezent nowoczesny, praktyczny i… też będziesz mogła z niego korzystać! Możesz zatem upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i lżejszą ręką wydasz pieniądz. Miałam kupić szczoteczkę soniczną w tamtym roku, wygrał jednak wspomniany smartwatch. Ale, ale niedługo urodziny Starego…

Kliknij w link i zobacz inspiracje –> szczoteczka soniczna

Eeee, a jest coś jeszcze?

Jeśli moje inspiracje tak sobie przypadły Ci do gustu i jednak wolałabyś wybrać coś zupełnie innego, to… po prostu to zrób! Załączam Ci link do strony z Ceneo, gdzie zebrane są wszystkie męskie prezenty dla Niego. Poprzewijaj, popatrz, powydziwiaj i może na coś wpadniesz 🙂

Kliknij w link i zobacz inspiracje –> prezenty świąteczne dla mężczyzny

Możesz też iść na łatwiznę…

… i kupić mu po prostu fajne gacie i czaderskie skary! 🙂

.

Przeczytaj także

Inne artykuły

Nie tylko wysoki iloraz inteligencji wpływa na powodzenie w...

Dlaczego niektórzy sprawniej radzą sobie w szkole, łatwiej odnoszą sukcesy i lepiej odnajdują się w środowisku rówieśników?

Angielski online z AllRight, czyli Julka zaczyna swoją przygodę

Znajomość języka angielskiego zdecydowanie ułatwia funkcjonowanie w dzisiejszym świecie. Obecnie jest to jedna z podstawowych umiejętności każdego z nas. Jak w takim razie zachęcić dziecko do tego, aby chciało rozwijać swoje kompetencje? Jedną z najlepszych metod jest oczywiście nauka przez zabawę!

Myśli samobójcze – jak rozpoznać sygnały ostrzegawcze?

Nie każda osoba, która ma myśli samobójcze podzieli się z nami swoim stanem. Co w takim razie powinno nas zaniepokoić? Jak rozpoznać sygnały ostrzegawcze?

DDD i DDA – co to znaczy?

DDD i DDA to skróty, które często pojawiają się w mediach, podczas rozmów ze znajomymi czy na spotkaniach z terapeutą. Chodzi tu o Dorosłe Dzieci z Rodzin Dysfunkcyjnych oraz Dorosłe Dzieci Alkoholików, czyli osoby dorastające w specyficznym, zaburzonym środowisku.

Alkoholizm – objawy, przyczyny i fazy alkoholizmu

Choroba alkoholowa, uzależnienie od alkoholu, alkoholizm. Bez względu na to, jak nazwiemy ten problem, jego istotą jest utrata kontroli nad ilością spożywanego alkoholu.

Fazy alkoholizmu – jak zachowuje się uzależniony od alkoholu?

Nikt nie staje się alkoholikiem z dnia na dzień, nie każda faza tego procesu jest też taka sama. Jakie zatem fazy alkoholizmu można wyróżnić? Posłużę się najczęściej stosowaną, 4-stopniową skalą, która obrazuje fazy alkoholizmu wg Jellinka.

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj