Życie

Świąteczny prezent dla Niego

prezent dla niego gwiazdka święta

O ile z prezentami dla dzieciaków idzie nam całkiem nieźle, o tyle schody pojawiają się w przypadku mężczyzn. Bo co właściwie mu kupić? Perfumy, bokserki z Mikołajem, a może kolejną parę niesamowitych… skarpet?

(W poście znajdują się linki afiliacyjne)

W tym roku mnie to ominie

Zapytasz pewnie: “ale jak to?”, a ja odpowiem: “tak po prostu”. W tym roku nie kupujemy sobie nic. Ja jemu, a on mnie. Pieniądze przeznaczone na gwiazdkowe podarki wydaliśmy na… Szlachetną Paczkę. Inni mają tak niewiele, że woleliśmy dorzucić kilka groszy więcej do paczki, którą robiliśmy w tym roku po raz piąty. Znam jednak dylemat prezentu dla faceta i wiem, że to wcale nie takie proste. No i budżet jest często ograniczony, bo przecież większą jego część wydajemy na nasze kochane bąbelki, a ich uśmiechami niestety zapłacić się nie da.

No dobra, przyznam się – chcemy zrobić sobie jeden, mały prezent. Taki wspólny, o którym myślimy już długo. Radiobudzik do sypialni. Oczywiście nie może być taki normalny, zwykły, musi mieć super moc (przynajmniej wg mojego męża)! Czatuję od dłuższego czasu na jakąś promocję, bo w tej cenie jakoś tak serce ściska. O takie cudo sobie wymarzył –> KLIK! (Mikołaju, jeśli to czytasz, to przynieś nam proszę taki budzik!)

Prezenty gwiazdkowe dla Niego

Nie podam Ci konkretnego przepisu, że masz kupić to i to. Wiesz dlaczego? Dlatego, że nie znam Twojego faceta. A prezent nie powinien być jakimś tam zakupem, tylko czymś fajnym, wybranym specjalnie dla danej osoby. Jeśli zależy Ci na Nim chociaż troszeczkę, to poszukaj czegoś, co sprawi mu radość. Niekoniecznie za miliony monet, ale z serca. Aby trochę ułatwić Ci to zadanie, podrzucam kilka linków z inspiracjami gwiazdkowymi.

Kup gadżet dla chłopca w środku

Jeśli Twój facet jara się nowinkami i ma w środku małego chłopca – postaw na fajny gadżet. Sam być może sobie tego nie kupi, chociaż będzie tęsknić i marzyć. Spraw mu radość i kup małego drona, fajne słuchawki, czytnik do ebooków, albo alkomat (przyda się po świętach :P).

Kliknij w link i zobacz inspiracje –> prezent dla gadżeciarza

Szczęśliwi czasu nie liczą, ale…

Podobno ludzie szczęśliwi czasu nie liczą, ale… możesz kupić facetowi zegarek i sprawić, by przestał się spóźniać! Klasyczny, stylowy lub nieco bardziej szałowy i sportowy. Wybór należy do Ciebie, ale większość facetów ucieszy się z zegarka. No i zakres cen szeroki, więc do wyboru do koloru!

Kliknij w link i zobacz inspiracje –> zegarek dla faceta

Smart co? Smartwatch!

Pamiętasz, jak opowiadałam Ci o moim genialnym elektronicznym zegarku? To już drugi smartwatch w moim życiu, pierwszy dostałam właśnie na gwiazdkę. Testuję to rozwiązanie od ponad 3 lat i z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że to świetny sprzęt. Zresztą, mężowi w tamtym roku podarowałam podobny i był baaardzo zadowolony.

Kliknij w link i zobacz inspiracje –> męski smartwatch

Praktycznie i nowocześnie – szczoteczka

No dobra, teraz głos rozsądku, czyli szczoteczka soniczna. Prezent nowoczesny, praktyczny i… też będziesz mogła z niego korzystać! Możesz zatem upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i lżejszą ręką wydasz pieniądz. Miałam kupić szczoteczkę soniczną w tamtym roku, wygrał jednak wspomniany smartwatch. Ale, ale niedługo urodziny Starego…

Kliknij w link i zobacz inspiracje –> szczoteczka soniczna

Eeee, a jest coś jeszcze?

Jeśli moje inspiracje tak sobie przypadły Ci do gustu i jednak wolałabyś wybrać coś zupełnie innego, to… po prostu to zrób! Załączam Ci link do strony z Ceneo, gdzie zebrane są wszystkie męskie prezenty dla Niego. Poprzewijaj, popatrz, powydziwiaj i może na coś wpadniesz 🙂

Kliknij w link i zobacz inspiracje –> prezenty świąteczne dla mężczyzny

Możesz też iść na łatwiznę…

… i kupić mu po prostu fajne gacie i czaderskie skary! 🙂

Leave a Response