Plany lekcji do druku

Rok szkolny czas START! Mam dla Ciebie specjalny prezent z okazji powrotu do szkoły, który przygotowałam wraz z Kasią z Fabryki Małego Dizajnu.

Co to takiego? Darmowe plany lekcji do wydrukowania. Wystarczy je pobrać i uzupełnić informacjami – dodać godziny i nazwy przedmiotów. Fajny plan lekcji do wydruku w domu sprawi radość Twojemu dziecku, a Ty łatwiej zapanujesz nad godzinami zajęć.

Wydrukuj tyle planów lekcji, ile potrzebujesz!

Wyprawka szkolna to spory wydatek, dlatego każdy plan lekcji do pobrania dostaniesz od nas za darmo. Na pewno nie raz zmieni się rozkład zajęć lub popełnisz błąd podczas wypisywania – nie szkodzi! Te pliki będą tu na Ciebie czekać, żebyś mogła korzystać z nich tyle razy, ile potrzebujesz. Plany lekcji do druku możesz wydrukować w dowolnym rozmiarze, dzięki czemu zmieszczą się w szkolnym piórniku i na tablicy w pokoju dziecka.

Plan lekcji do druku w kilku wzorach

Fajne plany lekcji dla dziewczynki i chłopca

Wiemy, że potrzeby i gusta dziewczynek różnią się od tego, czego oczekują chłopcy. Dlatego przygotowałyśmy kilka wzorów planów lekcji do wydruku, żeby każde dziecko znalazło coś dla siebie. Bez względu na to, czy Twoje dziecko uwielbia baletnice czy kosmos, jest fanem morskich podróży czy wypraw do zoo – znajdzie tu coś dla siebie. My osobiście najbardziej kochamy plan lekcji w wersji leśnych zwierząt 🙂

Darmowy plan lekcji do druku 🙂

Plan lekcji do druku w dziecięcej, leśnej stylistyce.

Mamy mamom

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego przygotowałyśmy plany lekcji do druku, odpowiedź jest prosta. Same jesteśmy mamami i wiemy, co jest potrzebne naszym dzieciakom. Fajnie jest zrobić coś dla innych mam, tak z serca i bez żadnego “ale”. I może pomyślisz, że plany lekcji do druku to niewiele, ale od czegoś przecież trzeba zacząć. A tak naprawdę zaczęłyśmy już chwilę temu od przygotowania metryczek do druku.

Metryczki do wydrukowania >>